Lietošanas un preču piegādes noteikumi

Kā veikt pirkumu

Izvēloties preci izmantojiet izvēlni "Ielikt grozā", un tā tiks ievietota Jūsu iepirkumu grozā - skatīt lapas labajā augšējā stūrī!

Kad vēlaties noformēt pasūtījumu, pārskatiet, kas ir ievietots Jūsu iepirkumu grozā, pārbaudiet preču eksemplāru skaitu, un, ja nepieciešams, veiciet labojumus.

Turpiniet pirkuma formēšanu ar izvēlni "Pasūtīt".

Atvērsies vairāki lauki, kuros Jums jāievada nepieciešamie dati, lai varam ar Jums sazināties, saistībā ar veikto pirkumu, izsūtīt pirkumu apstiprinošu rēķinu, kā arī veikt piegādi uz Jūsu norādīto adresi.

Aizpildot pasūtījuma formu, izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu:

  • DPD Pickup Latvija (pakomāts);
  • Latvijas pasta pakomāti;
  • Omniva Latvija (pakomāts);
  • E-grāmata (gadījumam, ja esat pasūtījis tikai e-grāmatu/as).

Formējot pasūtījuma piegādi uz pakomātu izvēlieties pakomātu no saraksta.
Pēc formas aizpildīšanas, izvēlieties sev vēlamo maksājuma veidu un, ja veiktajam pasūtījumam nav nepieciešami labojumi vai papildinājumi, nospiediet izvēlni "Tālāk".

Pasūtījuma apmaksa

Maksājumu iespējams veikt ar pārskaitījumu.

Jums tiks nosūtīts rēķins uz Jūsu norādīto e-pastu. Apmaksājot rēķinu ar bankas pārskatījumu, jānorāda Jūsu pasūtījuma numurs.

Preču rezervēšanas termiņš ir 7 kalendāras dienas no rēķina izrakstīšanas datuma. Pēc termiņa beigām neapmaksātie rēķini tiek anulēti.

Pēc pirkuma apmaksas Jūsu norādītajā e-pastā tiks atsūtīts darījuma apstiprinājums un informācija par preču piegādi vai saņemšanu. Pasūtījuma piegāde tiek veikta tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

Norēķinu valūta

Norēķinu valūta vietnē www.titamdivi.lv ir eiro (EUR).

Piegādes noteikumi

Preču piegāde tiek veikta caur Omniva, DPD un Latvijas Pasta pakomātiem.
Pasūtītās preces tiks nogādātas uz pakomātu 3 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas.
Cena par sūtījumu – 3.00-3.50 EUR

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patēretāju tiesību aizsardzības likumu, Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt Uzņēmumam e-veikalā iegādāto preci.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs ir saņēmis preci vai preces (preču) daļu (gadījumos, kad pasūtījums tika izpildīts daļēji).

Atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajai daļai patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Biedrība patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē mūs biedrība TITAM DIVI, juridiskā adrese: Žagatu iela 22 - 3, Rīga, LV-1084, e-pasta adrese: [email protected] par lēmumu atteikties no šā līguma.

Atteikuma veidlapu var iegūt šeit: Atteikuma veidlapa

Privātuma politika. Datu apstrāde un personas datu aizsardzība

Biedrības TITAM DIVI (turpmāk – TITAM DIVI) privātuma politika ir nepieciešamo procedūru kopums, kas nodrošina katras ar to saistītas personas (pircēju, darbinieku, biznesa kontaktpersonu u.c.) datu aizsardzību atbilstoši ES Regulai 2016/679 par personas datu aizsardzību un Latvijas Republikā spēkā esošajiem  tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Pircēju personas datus TITAM DIVI apstrādā, ievērojot šos normatīvos aktus.

Personas datu avots ir tikai pabeigts pasūtījums/pirkums, kuru veic iegādājoties preci TITAM DIVI e-veikalā. Pirkuma laikā Jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un adresi. Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Jūs varat norādīt citu personu pirkuma saņemšanai, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešo personu, kura saņems preces, Jūs apstipriniet, ka Jums ir šīs personas piekrišana viņas personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

KĀDUS PERSONAS DATUS IZMANTOJAM, KĀ IZMANTOJAM DATUS UN KĀDAM MĒRĶIM

1. Pircēja vārds, uzvārds, maksātāja adrese, piegādes adrese, e-pasta adrese un kontaktinformācija (Pircēja e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek izmantots:

1) Sazinoties ar pircēju pēc pasūtījuma iesniegšanas pa pircēja norādīto tālruņa numuru vai e-pastu, kad pircējs ir pasūtījis  preci, ievadījis savus datus pirkuma veikšanai, taču ievadītie dati/informācija ir nepietiekoša vai neprecīza, vai arī maksājums nav veiksmīgi veikts vai izpildīts, lai Pārdevējs varētu izpildīt pasūtījumu. Tas ir nepieciešams, lai varētu izmantot pircēja norādīto kontaktinformāciju ar mērķi sazināties ar pircēju un palīdzēt pabeigt sākto apmaksas procesu un sniegt konsultācijas par jautājumiem, kas varētu būt radušies. Šādā veidā cenšamies saskaņā ar likumīgām mūsu interesēm sniegt kvalitatīvus, pircēja vēlmēm atbilstošus pakalpojumus, nodrošināt pircējam iespēju iegādāties interesējošās preces. Jūs varat jebkurā brīdī izteikt nepiekrišanu par šādu Jūsu datu izmantošanu, sazinoties pa e-pastu: [email protected] vai sarunas ar mūsu darbinieku laikā.

2) Piegādājot pircēja iegādātās preces uz pircēja norādīto maksātāja un/vai piegādes adresi, e-pasta adresi (e-grāmatas), sagatavojot pasūtījumu saņemšanai preču izsniegšanas vietā, izrakstot faktūrrēķinu. Tas ir nepieciešams, lai TITAM DIVI varētu izpildīt savas līgumsaistības pret pircēju. Mums nebūs iespējas pircējam nosūtīt vai nodrošināt iespēju saņemt pasūtītās preces, ja pircējs nebūs nenorādījis savu vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un kontaktinformāciju.

2. Pircēja maksājuma informācija tiek izmantota, pieņemot un atmaksājot naudu. Tas ir nepieciešams, lai varētu izpildīt savas līgumsaistības pret pircēju.

3. Pirkuma un darbību vēsture (pircēja veiktie pirkumi TITAM DIVI internetveikalā, skatītās preces, grozā saglabātās preces un pircēja darbības, izmantojot e-pastu, pastu, interneta vietni un lietojumprogrammas) tiek izmantota:

1) Pārdodot pircējam preces;

2) Sniedzot pircējam pakalpojumus un palīdzību, kā arī kārtojot naudas atmaksas jautājumus.

Tas nepieciešams, lai TITAM DIVI varētu izpildīt savas līgumsaistības pret pircēju (šim mērķim izmantojam tikai pircēja pirkuma vēsturi).

4. Citi gadījumi. TITAM DIVI izmanto pircēja personas datus šajā Privātuma politikā norādītajiem mērķiem un gadījumos, kad jārealizē vai jāaizstāv juridiskās prasības. Šī iemesla dēļ pircēja personas datus TITAM DIVI apstrādā, pamatojoties uz likumīgajām interesēm, lai aizsargātu un nodrošinātu savas, pircēja un citu personu tiesības.

5. Pēc jūsu izvēles mēs varam apstrādāt jūsu datus (e-pasta adresi), lai informētu jūs par TITAM DIVI jaunumiem. Jūsu nepiekrišana jaunumu saņemšanai neietekmē jūsu pasūtījuma izpildi.

KĀDUS PERSONAS DATUS NODODAM TREŠAJĀM PERSONĀM

Pircēja  personas datus atklājam tikai būtiskos gadījumos, kas saistīti ar pirkuma un pasūtījuma izpildi. Pircēja personas datus varam nodot tālāk tekstā norādīto kategoriju datu saņēmējiem:

1. Ar preču pirkšanu saistītās finanšu operācijas interneta vietnē var apstrādāt TITAM DIVI maksāšanas pakalpojumu sniedzēji. Mūsu maksāšanas pakalpojumu sniedzējiem atklājam pircēja finanšu operāciju datus tik lielā mērā, cik nepieciešams maksājuma operāciju veikšanai, naudas atmaksāšanai un sūdzību skatīšanai. TITAM DIVI apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti.

2. Pasūtījuma izpildes nolūkā pircēja personas datus varam nodot pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina preču piegādi, piemēram, VAS “Latvijas pasts”, SIA “Omniva” (pakomāts) u.tml.

3. Pircēja personas dati var tikt nodoti profesionālām konsultācijām ar mērķi celt, realizēt un aizstāvēt juridiskās prasības.

4. TITAM DIVI ir pienākums sniegt informāciju par tās rīcībā esošajiem pircēja personas datiem šādās situācijās:

- Ja personas datus pieprasa izsniegt tiesībsargājošās iestādes, tiesa vai citas valsts un pašvaldības iestādes, ja tas izriet no normatīvajiem aktiem un ja attiecīgajām iestādēm ir tiesības šādu informāciju pieprasīt;

- Ja TITAM DIVI vēršas kādā no tiesībsargājošām iestādēm pret personu, kura aizskārusi biedrības likumiskās intereses.

TITAM DIVI piesaista tikai tos pakalpojumu sniedzējus, kuri ir ieviesuši attiecīgus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas nodrošinās attiecīgu datu apstrādes drošības līmeni, kas atbilst fizisko personu, kuru dati tiks apstrādāti saskaņā ar datu apstrādes līgumu, tiesību un brīvību pārkāpšanas riskam, un šāda datu apstrāde atbildīs Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.

Visa mums sniegtā personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu datu ieguves mērķu izpildi.

Pircējam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu par savu personas datu apstrādi. Gadījumos, kad pircēja personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir piekrišana, pircējam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu tā datu apstrādei. Piekrišanas atsaukšana neietekmēs datu apstrādes likumību periodā, kas bija līdz atsaukšanai.

SĪKDATŅU POLITIKA

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

·       Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas.

·       Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).

·       Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.

·       Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Share", Twitter poga "Tweet", Pinterest poga “Pin”, Draugiem.lv poga “Ieteikt”. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

GOOGLE ANALYTICS

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai saprastu, kā tiek lietota vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm.

Līgums

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka internetveikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

1. Galvenie noteikumi

1.1. Pirkuma un pārdošanas distances līgums tiek slēgts starp  biedrību TITAM DIVI, reģistrācijas numurs: 40008309439, (turpmāk - Pārdevējs), kas pārdod preci  titamdivi.lv elektroniskajā veikalā un  fizisku vai juridisku personu, (turpmāk – Pircējs), kas veic pasūtījumu un iegādājas preci titamdivi.lv interneta veikalā.

1.2. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pircējs apņemas veikt samaksu par pasūtītajām precēm preču pasūtīšanas brīdī un saņemt preces.

1.3. Iegādājoties preces interneta veikalā, pircējs piekrīt šiem noteikumiem.

1.4. Pirkuma un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju ir izveidots tad, kad Pircējs interneta veikalā izveido preču grozu, norāda piegādes adresi, izvēlējies apmaksas veidu un iepazinies ar šiem Noteikumiem, un derīgs līdz brīdim, kad tiks izdarīts tas, par ko ir vienojušies. Tādā gadījumā, kad Pircējs nepiekrīt visiem, vai daļai noteikumu, tas nevar iegādāties preces.

2. Pārdevēja tiesības un pienākumi

2.1. Ja Pircējs mēģina kaitēt interneta veikala darbam vai tā stabilitātei vai arī pārkāpj savus pienākumus, Pārdevējs var bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot, apstādināt (pārtraukt) tam iespēju lietot interneta veikalu un neatbild par jebkādiem zaudējumiem.

2.2. Pārdevējam ir tiesības uz laiku vai bez termiņa pārtraukt interneta veikala darbību bez atsevišķas ziņas un pārdevējs neatbild par jebkādiem zaudējumiem.

2.3. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt šos noteikumus, ievietojot tos titamdivi.lv interneta veikala mājas lapā. Izmaiņas stājās spēkā ar brīdi, kad tās ir ievietotas titamdivi.lv interneta veikala mājas lapā un ar tām var iepazīties jebkurš interesents.

2.4. Pārdevējam ir citas Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktās tiesības.

2.5. Pārdevējam ir pienākums censties nodrošināt Pircējam ērtu vidi un apstākļus pirkumu veikšanai titamdivi.lv interneta veikalā. Pārdevējs negarantē, ka interneta veikals darbosies nevainojami, bez darbības pārrāvumiem, bez jebkādiem traucējumiem. Pārdevējs neatbild par jebkādiem Pircēja zaudējumiem, kas radušies saistībā ar interneta veikala darbības pārrāvumiem/traucējumiem.

2.6.  Pārdevējs izpilda pirkuma-pārdošanas līgumu tikai tad, kad Pircējs ir veicis samaksu par izvēlēto preci un Pārdevējs ir saņēmis naudu par preci savā norēķinu kontā.

3. Pircēja tiesības un pienākumi

3.1. Pircējam ir tiesības pirkt preces interneta veikalā, ievērojot šos Noteikumus, kā arī Latvijas Republikā spēkā esošos tiesību aktus.

3.2. Pircējam (lietotājam) ir tiesības atteikties no pirkuma, paziņojot par to Pārdevējam 14 darba dienu laikā no preces piegādes brīža. Pircējam ir tiesības atteikties no preces pirkšanas un pārdošanas līguma tikai tad, ja prece ir kvalitatīva, nav sabojāta un tās izskats nav ticis mainīts.

3.3. Saistībā ar pirkuma veikšanu titamdivi.lv internetveikalā, Pircējam ir arī citas Latvijas Republikas tiesības aktos noteiktās tiesības.

3.4. Pircējam ir pienākums samaksāt par preci un tās piegādi, un pieņemt pasūtītās preces.

3.5. Ja mainās Pircēja reģistrācijas formā norādītie dati, Pircējam nekavējoties tie ir jāatjaunina.

3.6. Pircējam ir jāievēro arī citi noteikumi kā arī Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktās prasības.

4. Pušu atbildība

4.1. Pircējs atbild par reģistrācijas formā norādīto savu datu patiesumu. Pircējs atbild par sekām, ja formā norādītā informācija ir maldīga vai nepatiesa.

4.2. Ievērojot LR elektronisko dokumentu likumu, Pircējs vienojas ar Pārdevēju, ka Pircēja darbības interneta veikalā tiek apstiprinātas ar pieslēgšanos interneta veikalam, kam ir piešķirts elektroniskā paraksta spēks. Pircējs nedrīkst izpaust savus pieslēgšanās datus internetveikalam trešām personām. Ja ir aizdomas vai informācija, ka pieslēgšanās datus ir uzzinājusi trešā persona, Pircējam par to nekavējoties jāinformē Pārdevējs. Visas darbības, kuras veiktas ar Pircēja atpazīšanas kodu, uzskatāmas par Pircēja veiktām, un Pircējs uzņemas atbildību par tādu darbību sekām.

4.3. Pārdevējs neatbild par citu uzņēmumu mājas lapās esošo informāciju, arī tajos gadījumos, ja Pircējs nokļūst šajās mājas lapās caur Pārdevēja interneta veikalā esošām norādēm.

4.4. Ja radies kaitējums, vainīga puse atlīdzina otrai pusei tās vainas dēļ radītos tiešos zaudējumus.

5. Citi noteikumi

5.1. Pircējs visus paziņojumus un jautājumus sūta uz Pārdevēja interneta veikala kontaktu lapā norādītajiem kontaktiem.

5.2. Visi strīdi un nesaskaņas, kas radušās saistībā ar pirkuma un pārdošanas līgumu starp Pircēju un Pārdevēju, puses risina sarunu ceļā. Ja sarunu ceļā pusēm neizdodas atrisināt domstarpības, strīds var tikt nodots izskatīšanai LR tiesā, LR tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Kontaktinformācija

Biedrība TITAM DIVI
e-pasta adrese: [email protected]
telefona Nr. 28686421

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.